Głęboka integracja HelloSign z Dropbox: blog o wprowadzeniu szablonów

by
Cory Shrecengost
3
minute read
RSS icon

Czy sposób, w jaki przesyłasz i podpisujesz dokumenty, niepotrzebnie utrudnia Ci prowadzenie firmy i komplikuje relacje z klientami?

Pomyśl, ile czasu i wysiłku wkładasz w podpisywanie dokumentacji, jeśli:

  • drukujesz dokumenty, szukasz koperty i znaczka, a potem biegniesz na pocztę;
  • dołączasz dokumenty do wiadomości e-mail z nadzieją, że klient ma drukarkę lub oprogramowanie, dzięki któremu będzie mógł je podpisać;
  • przesyłasz dokumenty do narzędzia umożliwiającego podpisywanie elektroniczne, poprawiasz zepsute formatowanie i wysyłasz pliki dalej.

Te nieefektywne sposoby na podpisywanie nie tylko marnują Twój czas, ale też zwiększają frustrację klientów.

Za każdym razem, gdy prosisz klienta o podpis, musi on wydrukować, podpisać i przesłać dokument z powrotem pocztą… Albo go wydrukować, podpisać, zeskanować i wysłać e‑mailem… Albo utworzyć nowe konto i poradzić sobie z topornym programem innej firmy. To przepis na zagubione dokumenty, opóźnienia i mnóstwo frustracji.

Dzięki rozwiązaniu do podpisów elektronicznych Dropbox obsługiwanemu przez HelloSign podpisywanie dokumentów jest przyjemniejsze dla obu stron, ponieważ można wykonać je bezpośrednio w interfejsie Dropbox. Cały proces podpisywania – przygotowanie pliku, wysłanie go, śledzenie i przechowywanie – możesz przeprowadzić całkowicie w Dropbox bez przełączania się na inną platformę, kartę czy narzędzie. Tylko pomyśl: jedno miejsce na wszystkie Twoje dokumenty.

Oznacza to spore usprawnienia w obsłudze klienta, produktywności i bezpieczeństwie. Dowiedz się, jak narzędzie do podpisów elektronicznych Dropbox pomoże Ci pracować mądrzej, szybciej i bezpieczniej:

Klient w centrum uwagi

Jeśli zmuszasz klientów do pobierania załączników e-mail lub drukowania, podpisywania i skanowania dokumentów papierowych, utrudniasz im współpracę z Tobą – nie mówiąc już o tym, że opóźniasz zwrócenie podpisanego dokumentu.

Jeśli prześlesz dokumenty do podpisu bezpośrednio z konta Dropbox, odbiorcy nie będą potrzebować dodatkowych narzędzi, żeby podpisać plik. Zamiast tego mają dostęp do intuicyjnego procesu, dzięki któremu natychmiast podpiszą i odeślą dokument z dowolnego miejsca i urządzenia. A żeby podpisywanie było jeszcze prostsze, klienci nie potrzebują nawet konta Dropbox ani HelloSign – wystarczy, że będą postępować zgodnie z instrukcjami pokazywanymi na ekranie.

Wyższa produktywność

W obecnych czasach ludzie korzystają z większej liczby narzędzi, aplikacji i programów niż kiedykolwiek wcześniej. Nie wychodzi nam to na dobre – 37% pracowników uważa, że muszą radzić sobie ze zbyt dużą liczbą narzędzi cyfrowych.

Natywna opcja podpisywania cyfrowego w Dropbox sprawia, że wszystkie przyspieszające pracę funkcje HelloSign dostępne są bez konieczności przełączania się na inne narzędzia, karty czy okna. Ty i Twój zespół możecie:

  • tworzyć i edytować wielorazowe szablony oraz błyskawicznie wysyłać dokumenty;
  • śledzić pliki na wszystkich etapach podpisywania oraz ustawić automatyczne e-maile z przypomnieniami, dzięki którym już żaden dokument się nie zgubi;
  • automatycznie przechowywać i porządkować podpisane dokumenty w Dropbox, minimalizując tym samym żmudne organizowanie ich ręcznie.

Dzięki HelloSign umowy elektroniczne podpisywane są 80% szybciej niż tradycyjne umowy papierowe, a zespoły sprzedażowe, które korzystają z podpisów elektronicznych, zwiększają swoje wskaźniki skuteczności o 45% w porównaniu z przeciętnym zespołem sprzedażowym.

Większe bezpieczeństwo

Wiemy, że Twoje dokumenty są ważne, dlatego zobowiązujemy się chronić Twoje dane poufne. Podpisywanie dokumentów elektronicznie bezpośrednio w Dropbox zapewnia wyższy poziom bezpieczeństwa niż przesyłanie ich między różnymi narzędziami.

Przygotowywanie, wysyłanie, podpisywanie, śledzenie i przechowywanie wszystkich dokumentów bezpośrednio w Dropbox oznacza, że poufne dokumenty nigdy nie opuszczają naszej wielopoziomowej, szyfrowanej pamięci do przechowywania dokumentów, więc nie ma szans, żeby dostały się w niepowołane ręce.

Dodatkowo podpisy elektroniczne w Dropbox obsługiwane są przez HelloSign, więc każda prośba o podpis zawiera wyczerpującą ścieżkę kontrolną, która jest zabezpieczona przed manipulacją i podaje każdego odbiorcę prośby oraz datę podpisania dokumentu przez każdą osobę.

Podpisuj dokumenty bezpośrednio w Dropbox

Po co dodawać więcej narzędzi, aplikacji i programów, gdy wszystkie funkcje podpisów elektronicznych możesz mieć w usługach, których już lubisz używać? Podpisy elektroniczne obsługiwane przez HelloSign w Dropbox to kompleksowe narzędzie do podpisywania, wysyłania, śledzenia i zapisywania ważnych dokumentów.

Facebook social share logoTwitter social share logoLinkedIn social share logoRSS icon
Up next: